Liz Fenwick Yine Baharlar Gelecek Pdf E-kitap indir

Eski Bir Evi Yeniden Hayata Döndürmek, Kalbi Kırık Bir Kadına Da Yaşamayı Yeniden Sevdirir Mi?

Ressam Maddie’ye kocasının ölümünün hemen ardından Cornwall’da bir malikâne miras kalır. Hayatında yeni bir sayfa açma umuduyla ergenlik çağındaki üvey kızı Hannah’yı da yanına alarak buraya taşınır. Malikâne güzel ama bakımsızdır, derme çatma mobilyalarla döşenmiş olsa da hâlâ tarih kokmaktadır. Gördükleri karşısında büyülenen Maddie evin geçmişine doğru bir yolculuk yapmak ister ve nesiller boyu saklı kalan gerçekler bir bir gün yüzüne çıkar. Maddie daha önce orada yaşamış olan kadınların çektiği acıları ve yaşadığı aşkları keşfettikçe evin duvarlarında saklı olan sırların kendi hayatına da yön verdiğinin farkına varır. Ne var ki zorluklar, kırsalda sakin bir hayat sürmeyi hayal eden Maddie’nin peşini bırakmaz. Hâlâ babasının yasını tutmakta olan Hannah’yla araları gittikçe bozulur. Üstüne bir de maddi sıkıntılar baş gösterince Maddie ne yapacağını bilemez hale gelir. Ancak umutların tükendiği anda Maddie’nin tekrar hayata tutunmasını sağlayacak yeni bir aşk ufukta görünür.

“Günlük hayattaki dertlerinizden bir süre de olsa uzaklaşmanızı sağlayacak duygu yüklü bir kitap arıyorsanız Yine Baharlar Gelecek tam size göre.”
-Star Magazıne-

“Kalp kırıklığı, yanlış kararlar, ölüm ve değişimi konu alan bir kitap. Açığa çıkmayı bekleyen sırlar, beklenmedik arkadaşlıklar ve tükenmeyen umutlar… Birçok kez kahkahalarla gülmeme ve ağlamama sebep oldu. Bayıldım!”
-Debs Carr-

“Merak uyandırıcı, cana yakın ve dokunaklı bir roman.”
-Elızabeth Buchan-

“Kaybedilen biri için tutulan yasın ardından yeniden hayata dönüşün anlatıldığı yürek burkan bir hikâye.”
-Woman & Home-

“Okurken kendinizle özdeşleştireceğiniz karakterler bulacağınız samimi bir hikâye.”
-Sıdmouth Herald-

“Sizi hemen etkisi altına alacak. Liz Fenwick bu ilk romanıyla yayın dünyasına enfes bir giriş yapıyor.”
-Telegraph & Argus-

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 400
Baskı Yılı: 2017