Marcus Sakey Kaosun Görkemli Dünyası Pdf E-kitap indir

Bilgi, Mermiden Daha Tehlikelidir

Dünya, uzun bir süredir yetenekli anormaller ile normaller arasındaki mücadeleye sahne olmaktadır. Görkemlilerden oluşan Darwin’in Çocukları adlı terör örgütü devlet tarafından dışlandıklarını ve faşistçe bir yaklaşımla hor görüldüklerini düşünmektedir. Yaşanan haksızlığa dikkat çekmek için ise ülkede günden güne büyüyen bir kaos ortamı yaratarak halkı içsavaşın eşiğine getirirler.Hükümetin bu duruma karşı aldığı önlemler her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale sokunca, hem bir görkemli hem de Birleşik Devletler başkanının danışmanlarından olan Nick Cooper devreye girmek zorunda kalır, ancak bir içsavaşa engel olmak zannedildiği kadar kolay olmayacaktır.

"Sakey, alengirli bir hikâyeyle hokkabazlık yaparken, bir yandan da söylemek istediklerini oldukça etkili bir üslupla okuyucularına nüfuz ettiriyor."
-Publisher’s Weekly-

"Marcus Sakey bir kez daha sizi gözünüzü kırpmadan okuyacağınız, dur durak bilmeyen bir aksiyon yolculuğuna çıkarıyor ."
– Amazon-

"Bu, oldukça karmaşık bir dünya ama Sakey onu öylesine etkileyici bir dille anlatıyor ki hikâyenin içinde adeta kayboluyorsunuz."
-The Los Angeles Times-

"Dünyaya ve etrafınızdaki insanlara bakış açınızı değiştirecek amansız bir heyecan fırtınası."
– Library Journal-
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 512
Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

Marcus Sakey – Brilliance Saga 2 – Kaosun Görkemli Dünyası